CBC
Zamknij menu

Marka Computar

Strona główna breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Grupa CBC breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Marka Computar

Computar
Tło drugie

Zobacz wszystko. Wyraźnie.

Jeśli Twój system wymaga doskonałej jakości obrazu, zwróć się do nas. W optyce jesteśmy pionierem. Pierwszy obiektyw CCTV wyprodukowaliśmy w 1974 roku i od ponad 40 lat wyznaczamy standardy, wciąż plasując się w ścisłej światowej czołówce. Obiektywy Computar cechuje solidność, wysoka jakość oraz nadzwyczajna precyzja wykonania. Szeroka oferta produktowa zawiera obiektywy do zastosowań w systemach CCTV, automatyce przemysłowej oraz wielu innych aplikacjach. Bez względu na to, jak bardzo specyficzne są Twoje potrzeby, w ofercie Computar na pewno znajdziesz obiektyw, który im sprosta.

Tło pierwsze

Sentencja Bez względu na to, jak bardzo specyficzne są Twoje potrzeby, w ofercie Computar na pewno znajdziesz obiektyw, który im sprosta.

Inwestujemy w badania i rozwój.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Inwestujemy w badania, dalszy rozwój techniczny oraz wciąż udoskonalamy dystrybucję. Wiemy, że zastosowanie doskonałej optyki ma kluczowe znaczenie, bez względu na aplikację, w której pracuje. Rozwijamy się, by wciąż móc dostarczać naszym Klientom najnowocześniejsze obiektywy.

Przeglądaj produkty

Nasi dealerzy


All right reserved by CBC Poland

Projekt i wykonanie strony: strony internetowe Lublin Mits

Zamknij okno wyszukiwarki