CBC
Zamknij menu

Strona główna breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Rozwiązania breadcrumb separator copyCreated with Sketch. Procesy Przemysłowe

Procesy Przemysłowe

Wybór obiektywu to jedna z kluczowych decyzji, która ma bezpośredni wpływ na jakość każdego systemu wizyjnego. Obiektywy specjalistyczne Computar charakteryzują się wysoką rozdzielczością, co pozwala na projektowanie i wdrażanie najbardziej efektywnych rozwiązań w wielu specjalistycznych rozwiązaniach. W ofercie Computar znajdziesz obiektywy zaprojektowane specjalnie dla systemów ITS (Inteligentne Systemy Transportowe), Machine Vision (Automatyka Przemysłowa) oraz FA (Factory Automation). Spośród niezwykle bogatej oferty możesz wybrać kompaktowe i solidne obiektywy wysokorozdzielcze, obiektywy telecentryczne typu Coax z oświetleniem centralnym i bocznym, obiektywy MAKRO-ZOOM i MOTOR-ZOOM, dedykowane do kamer Dzień&Noc, przystosowane do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Nie pozwól, aby obiektyw był słabym ogniwem w Twoim systemie. Wybór najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb systemu może wydawać się trudny, ale jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać pomóc w wyborze odpowiedniego obiektywu.

Procesy Przemysłowe

Nasi dealerzy


All right reserved by CBC Poland

Projekt i wykonanie strony: strony internetowe Lublin Mits

Zamknij okno wyszukiwarki